Nuotykiai oro uostuose

FRANKFURTAS, 8 val. 15 min.

Ką tik baigėme pusryčiauti (naminiai sumuštiniai ir Vilniaus oro uoste brangiai pirktas mineralinio vandens buteliukas). Už lango oras puikus, nuotaika gera. Dar nespėjome susipykti, o mano vyras optimistiškai nusiteikęs.

Skrydis be priekaištų. Į kainą buvo įskaičiuoti užkandžiai (keksiukas bei pašildyta duona su sūriu ir mėsos gabaliuku) ir kava. Gaila, bet laikas slenka lėtai, tad stengiamės neužmigti, bet kai nuolat girdi vokiečių kalbą, tai padaryti darosi vis sudėtingiau.

LONDONAS, 15 val. 10 min.

Kaip bebūtų keista viename iš didžiausių pasaulyje oro uostų (Heathrow) nepavyko pasiklysti. Galiu pagirti puikiai išdėstytas nuorodas. Mokant anglų kalbą nėra sudėtinga susirasti reikiamą terminalą. Pavažiavus 15 minučių greituoju traukiniu ir liftu užkilus į laukimo salę, dabar sėdime susikrovę kojas ant gerai supakuotų kuprinių ir mėginame paiilsėti bei papietauti. Deja … sumuštiniai, daryti Lietuvoje, jau nebebuvo tinkami vartojimui, tad teko jais atsikratyti. Seilėmis nebūsime sotūs, todėl išsitraukiame naminį pyragą.

MADRIDAS, 1 val.

Kadangi vėlavo mūsų skrydis, visus keleivius skridusius lėktuvu „Iberia“ (maršrutas Londonas – Madridas) oro uosto autobusas nuvežė iškart prie įlaipinimo vartų. Prastovėjus eilėje apie 15 minučių ir atėjus mūsų laikui, pateikėme dokumentus ir atsispausdintus rezervacijos lapus, kadangi check- in‘o internetu nepavyko padaryti, sistema metė „error“. Vyrukas, nekalbantis angliškai, mums liepė niekur neiti ir palaukti. Jis nuėjo prie kito staliuko ir kažkam paskambino. Po keletos minučių pasirodė moteris ir gražiai mums paaiškino, kad mes negalime toliau skristi, nes atšaukėme skrydį. Patikėkit, mus apėmė lengvas šokas, nesupratome kas darosi. Išsigandę ir pavargę mes pradedame jai aiškinti, kad dar būdami Londone atidavėme savo kuprines į Limą ir viskas buvo gerai. Kad skrydžio patvirtinti neleido pati sistema, o kadangi lėktuvas vėlavo visą valandą, tai negalėjome nieko daugiau padaryti. Moteris dar kartą pažiūrėjo į kompiuterį ir pasakė, kad skrydis buvo atšauktas iš Edinburgo ir kad mes neturėtume būti netgi pačiame Madride. Keista, bet Edinburge mes nesame buvę. Dar kartą paaiškiname situaciją taip užgaišindami transatlantinį skrydį, nes visi keleviai, išskyrus mus ir dar vieną porą, buvo jau lėktuve. Po kiek laiko, neaišku kaip, bet moteris mus praleidžia ir paduoda lapukus su vietos numeriais. Buvome išsodinti atskirai, nelabai toli vienas nuo kito, bet visvien nepatogu. Niekis, svarbiausia mes jau pakeliui į Limą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.