Peruietiški Medaus Mėnesio ypatumai

Dar XVI a. Peru buvo Europos valstybių milžiniškų turtų šaltinis ir namais vienai iš didžiausių pasaulyje imperijų – Saulės garbintojams inkams. Nuo tų laikų, kai ispanai užkariavo naujojo Pasaulio teritorijas, kalbos apie inkų turtus nepaliaujamai kaitino kiekvieno Europiečio vaizduotę.

Ši šalis taip pat buvo namais pirmosioms pasaulyje akmeninėms piramidėms, kurių autentiški griuvėsiai buvo rasti tik paskutiniajame XX a. dešimtmetyje. Tuo tarpu dykumos pakrantėje buvo rastos nedegtų plytų šventyklos, kurios priskiriamos dar priešinkiniam laikotarpiui. Šie ir dar nepaminėti archeologiniai radiniai, sukeliantys pagarbią baimę ir milžinišką susidomėjimą, kasmet traukia lankytojus ir piligrimus iš viso pasaulio.

Peru valstybei būdingi unikalūs kraštovaizdžiai, su juose gausiai gyvenančia bioįvairove bei stipraus charakterio žmonėmis, kurie sugebėjo pasipriešinti palyginti neseniai įvykusiai kruvinajai politinei suirutei. Šalis dažnai įsivaizduojama kaip visiškai kalnuota teritorija, bet tai ne tiesa. Iš tikrųjų, tai labiausiai stulbinanti ir bene margiausia Pietų Amerikos valstybė. Dauguma keliautojų vis dar nežino pakrantės dykumos didybės ir daugybės takų, vingiuojančių tropikų miškais. Atidžiau panagrinėjus šalies teritoriją, galima pamatyti kvapą gniaužiančius peizažus, kur stūksto daugiau nei 6000 m. aukščio Andų kalnų virtinės.

Būtent dėl šios priežasties, savo Medaus Mėnesį norėjome praleisti čia, kur teka didžiausia pasaulyje upė, kur auga vadinamieji Žemės “plaučiai“, kur milžiniškos smėlio kopos nusidriekusios palei jūros pakrantę, kur kalnų viršūnės siekia dangų, o žmonės nuoširdžiai moka džiaugtis paprastais dalykais.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.